icon
icon
icon

Czy łatwo zanelźć dobre częśći do samochodu

Prowadzimy sklep internetowy od lat, systematycznie poszerzając grono odbiorców. Zaczynaliśmy od mniejszych magazynów, aktualnie a możemy zaproponować odbiorcom ponad 4 miliony nowych, markowych auto czesci. Wychodzimy z założenia, iż jakość winna iść w parze z przystępną ceną, wobec tego nasze produkty mogą Państwo zakupić zdecydowanie taniej niż u konkurencji, nie rezygnując jednakże z wysokich parametrów produktów.

Obsługujemy klientów detalicznych, oraz hurtowych. Z naszych produktów korzystają kierowcy, lecz też mechanicy samochodowi, którzy potwierdzają, iż w naszym sklepie można nabyć produkty wytrzymałe, wydajne, po prostu porządne. Sklep motoryzacyjny jest liderem sprzedaży internetowej jeśli chodzi o branżę motoryzacyjną.

Swój sukces zawdzięczamy nie jedynie przystępnym cenom i wysokiej klasie produktów, lecz również fachowej obsłudze. Dbamy o to, aby wszystkie produkty zostały wysłane od ręki, czyli w przeciągu 24h. Udaje nam się to w ponad 90 procentach. Obsługa klienta to również wsparcie techniczne, natomiast więc pomoc w doborze dopasowanych do konkretnego pojazdu części. Oferujemy części nowe, objęte gwarancją, kompatybilne z samochodami wszystkich popularnych marek.

Czesci pojazdowe znajdują się w naszych magazynach. Jesteśmy więc sklepem internetowym, lecz można nas zarówno odwiedzić w punkcie stacjonarnym. Wszelkie produkty wysyłamy w odpowiednich paczkach, aby podczas dostawy nie były narażone na jakiekolwiek uszkodzenia mechaniczne. Współpracujemy z kurierem, który gwarantuje terminową dostawę.

Wszelkie inforamcje tutaj: http://www.magazyn.czesci24.pl