icon
icon
icon

Rębaki, rozdrabniacze

O ile posiadamy ogród, prowadzimy tartak, lub także zajmujemy się wyrębem drzew w lasach należałoby skorzystać z maszyn, które rozdrabniają pocięte drewno na jeszcze mniejsze kawałki.

O ile zdołamy prędko posprzątać gałęzie w ogrodzie, lub także pozbyć się towarów powstających w związku z pracą stolarską należałoby postawić na nowomodne rębaki. Urządzenia rozdrabniają wyroby na części o obwodzie kilku centymetrów.

Tak pocięte drewno może być wykorzystane jako materiał energetyczny np. do ogrzewania pomieszczeń. Systemy zasilane spalinowo, jak także elektrycznie zapewniają perfekcyjną wydajność, oraz mobilność. Możemy podłączyć rozdrabniacz do ciągnika, aby szybciej jak również sprawniej uporządkować gałęzie z drzew, lub także żywopłotów.

Dostawcy oferują trzy typy rozdrabniaczy. Oprócz rębaków bębnowych, możemy skorzystać z maszyn tarczowych, jak również śrubowych. Systemy przyśpieszają pracę, zapewniają niskie zużycie paliwa, i są bezproblemowe w użytku. Zdołają z nich korzystać zarówno profesjonalni pracownicy tartaków oraz zakładów stolarskich, jak także prywatni klienci, którzy chcą uporządkować swoją działkę, lub także przydomowy ogródek.

Chcąc pozbyć się gałęzi po wycince lasów, lub także innego typu wyrobów należałoby już dziś zamówić jeden z modeli rozdrabniaczy. Przetworzone drewno będzie mogło nam posłużyć jako materiał opałowy o świetnych parametrach. Rębaki do drewna mają szerokie zastosowanie, działają na wysokich obrotach, zapewniają pełne bezpieczeństwo podczas prowadzonych prac. Stacjonarne bądź mobilne dają śliczne szans.